Kadir Berk Zırhlı

  

  Sevgili arkadaşlarım, değerli öğretmenlerim;

Hayat hikayemi anlatmadan önce kendimden kısaca bahsetmek istiyorum. Ben 5 kişilik bir ailenin en küçük bireyiyim. Adım Kadir Berk. 14.08.2008 tarihinde Tavşanlı'da doğdum. Büyüyünce doktor olmak istiyorum. Hobilerim; kitap okumak, çizgi film izlemek, resim çizmek, melodika çalmak vs. Fobilerim ise böcekler, yılan, fare, yükseklik vs.

  Sıra geldi hayat hikayemi size anlatmaya;

Bir zamanlar Emet'in Esatlar Köyü'nde bir aile yaşarmış. Bu ailenin üç tane oğlu varmış. Bu oğulların isimleri; Burak, Beytullah ve Kadir Berkmiş. Ailenin ilk iki oğlu köyde doğup, büyümüşler. İlk ve ortaokullarını köyde bitirmişler. Daha sonra büyük oğul Kütahya'da bir lise kazanıp yuvadan uçmuş. Liseyi Kütahya'da, üniversiteyi ise Muğla'da bitirmiş.

  Sıra ikinci oğuldaymış, o da Tavşanlı'da bir lise kazanarak ailesinin Tavşanlı'ya yerleşmesine vesile olmuş. Abisi 2013 yılında Tavşanlı'da lise okuren Kadir Berk' de Hanımçeşme İ.Ö.O'na gitmeye başlamış. Şu anda da aynı okula 4. sınıf öğrencisi olarak devam etmekteymiş.

   Evet arkadaşlar hayat hikayem kısaca bu kadardı, bu hikayede size anlatmak istediğim şey; ailemin bizim için yaptığı fedakarlıklardı. Burak abim öğretmen oldu, Beytullah abim ise tarih öğretmenliği okuyor. Bende abilerimi ve öğretmenlerimi örnek alarak hedeflediğim konuma gelmek istiyorum.

   Ne güzel bir şey değil mi bir ailenin çocuklarının iyi bir yere gelmesi ve de ailenin çocuklarıyla gurur duyması, çocukların da ailesiyle onur duyması...

 

Benim  Hikâyem